David Puentez i INNA z nowym singlem „The Love”

DJ i producent David Puentez orazmiędzynarodowa gwiazda pop INNA weszli w nowy rok z hukiem, wypuszczającświetny, taneczny kawałek „The Love„. Ta dynamiczny efekt współpracy artystów topołączenie beatów, nawiązujących do światowego hitu „Everytime We Touch„, z nowymelektryzującym brzmieniem.

David Puentez i INNA łączą siły po raz pierwszy, serwując słuchaczom emocjonującą przygodę z ich nowym singlem. Mieszanka umiejętności producenckich Puenteza z ujmującym wokalem INNA daje efekt hipnotyzującego arcydzieła, które zachwyci miłośników wszystkich gatunków tańca. Talent producencki Puenteza, wokal rumuńskiej artystki i ikonicznych beatów, przypominających legendarny utwór Cascada, dają w efekcie emocjonujący manifest muzyczny.

Niemiecki DJ, David Puentez, nie kryje emocji: „Oczekiwania co do premiery singla z INNA są naprawdę duże, jednocześnie wywołują przyjemne dreszcze wspomnień.”

Ekscytujące dla mnie jest to, że z Davidem Puentezem możemy przywrócić do życia piosenkę, która kiedyś była ikoną. Cieszcie się nią, bawcie się i dzielcie się MIŁOŚCIĄ!„, dodaje INNA.

David Puentez, znany z rozpalania parkietówtanecznych swoimi wiralowymi hitami z lat 2000., takimi jak choćby „Superstar„oraz oficjalnymi remiksami dla najpopularniejszych artystów, takich jak Tiësto, Jonas Blue, Post Malone i Rita Ora, pokazuje tym razem swój niezwykły talent w singlu „The Love„. Razem z INNA, znanej z takich przebojów jak „Hot„, „Rock My Body” czy „Sun Is Up„, eksponują swoje dotychczasowe doświadczenia i kreatywność w ich najnowszymsinglu.

The Love” zaprasza słuchaczy do zanurzeniasię w świecie miłości i pasji. Utwór to połączenie energetycznej muzyki z mocnymtekstem, będącym zachętą do szerzenia radości i miłości na parkiecie. W tekściewyczuć można tęsknotę za miłosną relacją, która tworzy nieszablonową narrację. Tematmiłości pojawia się nie tylko w tekście, ale jest wręcz podbijany energetycznymii żywymi beatami, tworząc atmosferę świętowania i dobrej zabawy.