DZIARMA i tytułowy singiel z “Wifey MIXTAPE”! Nowy projekt artystki już w preorderze

Źródło: Universal Music Polska
01/09/24

DZIARMA i tytułowy singiel z “Wifey MIXTAPE”! Nowy projekt artystki już w preorderze

Nowy rok to nowa DZIARMA. Raperka i jedna z twarzy projektu club2020 opublikowała dziś pierwszy i zarazem tytułowy singiel z nowego solowego materiału. Prace nad “Wifey MIXTAPE” zostały ukończone, więc fani i fanki artystki mogą już zacierać ręce, tym bardziej że 2020 odpaliło właśnie preorder płyty, która trafi na rynek już 2 lutego.

Odważnie, bezpruderyjnie i bez kompleksów. DZIARMA nie odkrywa koła na nowo, tylko serwuje bezczelne stilo, w którym od lat czuje się jak ryba w wodzie. Singlowy track “WIFEY” to mocna zapowiedź nadchodzącego mixtape’u, którego premiera zaplanowana została na 2 lutego. Reżyserem klipu jest HXK, natomiast za produkcję muzyczną odpowiada Miroff.

Z jednej strony jak zawsze bezceremonialna i pewna siebie, a jednocześnie odsłaniająca też bardziej wrażliwą stronę swojej natury. Tę dychotomię znamy już z debiutanckiego albumu raperki, ale na “Wifey MIXTAPE” DZIARMA doprowadziła tę formułę do perfekcji. Na nowej płycie artystka zabiera słuchaczy w świat nie zawsze łatwych decyzji, relacji i charakterów. Preorder “Wifey MIXTAPE” dostępny jest na stronie dziarma.store. Album w wersji CD nie będzie dostępny w oficjalnej sprzedaży sklepowej, a jego nakład jest ściśle limitowany.

blank