Felix Jaehn łączy siły z Leony

Źródło: Universal Music Polska
01/12/24

Felix Jaehn łączy siły z Leony

Artyści prezentują singiel „Waking Up”.

Felix Jaehn ma za sobą niezwykle udany rok. Artysta nie osiada jednak na laurach i w 2024 r. wchodzi z całkowicie nowym, energetycznym hitem.

W swoich ostatnich utworach Felix uchwycił pełen zabawy, żywy klimat dużych imprez i festiwali. „Waking Up” to połączenie imprezowych dźwięków z lat 80. z elektronicznymi melodiami i rytmem. Wokal Leony ubogaca tę piosenkę, czyniąc ją idealną propozycją na trudne poranki, kiedy nie chce się wstawać z łóżka.

„Moje uczucia są jak alkohol, który mam w butelce
Jest 10.00, nie wydaje mi się, bym mogła wstać
Muszę wziąć się w garść z tym wszystkim…”

Felix i Leony przyjaźnią się od 2019 r., odkąd wokalistka przeprowadziła się do Berlina i artyści spotkali się u wspólnego znajomego. Od tego czasu razem tworzą muzykę i są podekscytowani publikacją piosenki, która jest owocem ich współpracy.

– W listopadzie byliśmy na wyciecze. Siedzieliśmy przy basenie i Leony pokazywała mi swoje pomysły na jej nową muzykę. Kiedy zagraliśmy pierwszą wersję „Waking Up”, wszyscy dookoła wiedzieli, że to coś specjalnego – wspomina Jaehn.

Premiera „Waking Up” pomoże słuchaczom otrząsnąć się po zamknięciu ubiegłego roku i za sprawą tańca zostawić za sobą czas świątecznego uśpienia.

blank