Kajetan Wolas prezentuje kolejny utwór i ogłasza datę premiery swojej pierwszej EP

Źródło: Sony Music Entertainment Poland

„Strach i kwas” – to trzeci singiel promujący nadchodzącą EPkę „SAD” (Premiera: 16.02!)

Kajetan Wolas – Strach i kwas

Go to Kajetan Wolas – Strach i kwas.

Czytaj więcej

Po bardzo dobrze przyjętych utworach „Co pokaże czas?” oraz „Powroty” ukazał się kolejny singiel. Kajetan Wolas znany m.in. z kampanii Młode Głowy prezentuje kolejny utwór i tym samym ogłasza datę premiery swojej pierwszej EP.

Jest to o tyle ciekawy numer, że tak jak zazwyczaj piszę o sobie, tak ta piosenka jest napisana o kimś zupełnie innym. Bazuje na doświadczeniach osoby, która mi się zwierzyła. Po prostu mnie to dobiło. Stwierdziłem, że i tak jest to na tyle ukryte, że ludzie nie dowiedzą się o kim jest ta historia. Gdybym wprost opisał tę osobę mogłoby to być zbyt personalne. Ale na pewno natknęła mnie do napisania tej piosenki. Bardzo chwyciło mnie to za serce, byłem zdenerwowany kiedy dowiedziałem się o tej sytuacji.

@kajetan.wolas kto czeka ? tak szczerze. #newmusic #dlaciebie #muzyka #mentalhealth ♬ Strach i kwas (Preview) – Kajetan Wolas & MAGIERA

Debiutancki mini-album będzie dostępny na platformach streamingowych już 16.02. Każda z piosenek porusza różne stany emocjonalne – takie jak trudne dorastanie, problemy ze zdrowiem psychicznym czy overthinking. Jak opowiada artysta tworzenie muzyki pomogło mu stawić czoła depresji i sprawiło, że chce mówić o tym co czuje.
Za muzykę odpowiada producent Magiera, który współpracuje z nim od samego początku przy całej EP. Za warstwę tekstową odpowiada w całości Kajetan Wolas.
Artysta dzięki swojej internetowej działalności zgromadził już prawie 100 tysięcy obserwatorów na TikToku, a jego filmy zdobyły ponad 2 miliony polubień. Popularność przyniosły mu również akustyczne covery urbanowych hitów na TikToku. Jego filmy zauważyli między innymi Qry, Bedoes czy Internaziomale.

blank