Malik Montana prezentuje nowy singiel i zapowiada premierę solowego projektu!

Źródło: Sony Music Entertainment Poland

Do sieci trafił właśnie najnowszy singiel Malika Montany „Rockstar”, którym lider GM2L zapowiada solowy projekt. Wydawnictwo „EXPORT/IMPORT EP” ukaże się 19 stycznia 2024 roku i z pewnością będzie mocnym otwarciem nowego roku. Już teraz można zapisać go w swojej bibliotece Spotify za pośrednictwem profilu artysty.
Trudno znaleźć na rodzimej scenie drugiego tak pracowitego i płodnego artystę. Malik Montana rozpoczął 2023 rok od wydania solowego albumu „Adwokat Diabła”, na którym zgromadził czołowe postaci amerykańskiego i europejskiego rapu, poprowadził grupę GM2L do wydania wspólnego mixtape’u, a na sam koniec opublikował trzy single zapowiadające solowy projekt. Po „Mam Tego Dość” z gościnnym udziałem Aleshena i „Spaceship”, gdzie usłyszeć możemy pochodzącego z Nowego Jorku Rowdiego Rebela, do sieci właśnie trafił „Rockstar” z klimatycznym teledyskiem stworzonym podczas niedawnej wizyty Malika Montany w Londynie. Artysta zagrał tam wyprzedany koncert, o którym rozpisywały się lokalne media, głównie ze względu na fakt, że w klubie, gdzie odbyła się impreza, zabrakło miejsca dla wszystkich zainteresowanych posłuchaniem na żywo jednego z najpopularniejszych polskich raperów.
Trzy nowe single, z dopiero co wydanym „Rockstar” na czele, promują najnowszy solowy projekt Malika Montany „EXPORT/IMPORT EP”. Ten ukaże się już 19 stycznia 2024 roku i na pewno spotka się z dużym zainteresowaniem słuchaczy. Choć premiera projektu jest zaplanowana dopiero za miesiąc, już teraz można dodać go do swojej biblioteki w Spotify za pośrednictwem profilu artysty.

Malik Montana – Rockstar

Listen to Rockstar by Malik Montana.

Czytaj więcej