Malik Montana z nowym EP! „EXPORT/IMPORT” już dostępny!

Źródło: Sony Music Entertainment Poland

Słuchacze rapu, sprawdzajcie serwisy streamingowe – do sieci właśnie trafił najnowszy projekt Malika Montany! Niespełna rok od premiery ostatniego solowego albumu, lider GM2L prezentuje 8-kawałkowy EP „EXPORT/IMPORT”, na którym znalazły się cztery niepublikowane wcześniej utwory.
Swój najnowszy projekt Malik Montana zapowiedział jeszcze w grudniu, uprzednio publikując dwa single z gościnnym udziałem Aleshena („Mam tego dość”) i nowojorskiego rapera Rowdiego Rebela („Spaceship”). Szybko okazało się, że oba utwory promują EP „EXPORT/IMPORT”, zapowiedziany na trzeci piątek stycznia, a tytułem nawiązujące do wydanego w 2019 roku długogrającego albumu szefa GM2L. Tak się właśnie stało i projekt właśnie ujrzał światło dzienne.
Oprócz wspomnianych wcześniej Aleshena i Rowdiego Rebela, na albumie udzielili się także znani z grupy GM2L Kronkel Dom, Szamz, Francuz Mordo, a także Kaz Bałagane, którego dawno nie słyszeliśmy u boku Malika Montany. Całości można już posłuchać we wszystkich serwisach streamingowych – EP „EXPORT/IMPORT” jest już dostępny wszędzie!
blank