Mamy Śpiewamy – z nowym singlem „Nie tylko na święta”

Źródło: Sony Music Entertainment Poland

Mamy Śpiewamy – to projekt z Warszawy, stworzony przez przyjaciół i znajomych. W pełnej odsłonie – Orkiestra liczy aż 10 osób i jest wyjątkowym zjawiskiem na dziecięcej scenie muzycznej. Muzycy na co dzień współpracują z czołówką artystów polskiej sceny muzycznej a swoim doświadczeniem i pasją do muzyki dzielą się w projekcie.

Tym razem mamy możliwość usłyszeć niecodzienne wydanie. Ich najnowsza piosenka skierowana jest do dorosłych. W codziennym zabieganiu zapominamy i nie doceniamy sedna życia, wartości relacji, pokoju, bliskości. Świat podczas świąt spowalnia, niemalże sprzyja nam w tym, by dostrzec to, co najważniejsze i zachować wspólnie spędzone chwile we wspomnieniach.. Inspiracją do powstania utworu była prośba małego Leona skierowana do mamy: proszę bądź w domu i przestań tyle pracować: no i mission completed!

Mamy Śpiewamy – Nie tylko na święta

Go to Mamy Śpiewamy – Nie tylko na święta .

Czytaj więcej

Do utworu powstał teledysk, który oprócz wokalistek i ich bliskich stworzyli fani zespołu. Dzięki nadesłanym filmikom powstała wzruszająca kartka świąteczna.
Do tej pory wydali dwie płyty – „KOLOROWO” oraz „DOMOWE PIOSENKI”, na każdej z nich znajdują się utwory, które rozwijają dziecięcą wrażliwość i wyobraźnię muzyczną: swingi , bluesy, rock&rolle. Piosenki zespołu edukują, opowiadają o tolerancji, porach roku, ważnych dla dzieci sprawach, a wyjątkowa oprawa muzyczna sprawia, że fanami zespołu są nie tylko dzieci, ale i dorośli, edukatorzy muzyczni oraz melomani.
DSC_9319.okladka.jpg
Gościnnie na ich płytach zaśpiewali m.in. Anna Dąbrowska, Anna Serafińska, Nick Sinckler. Zespół koncertuje po całej Polsce: festiwale dziecięce, centra kultury, miasta duże i małe – zdobywając wciąż nowych fanów i zyskując popularność.