Marissa rapuje na najnowszej EP

Źródło: Universal Music Polska
01/12/24

Marissa rapuje na najnowszej EP

Posłuchaj “Wiosna EP” Marissy z piosenkami z filmu “Piep*zyć Mickiewicza”. 

Na otwarcie 2024 Marissa prezentuje mini EP z kolejnymi utworami z filmu, tym razem “Piep*zyć Mickiewicza”. Na “Wiosna EP” oprócz tytułowej gitarowej ballady znajdują się dwa utwory, w których Marissa rapuje – “Delete” i “Willy Wonka”. 

Bardzo się cieszę, że zaproszono mnie do udziału w tym projekcie. Uwielbiam tworzyć muzykę do filmów, bo dzięki mogę dodać trochę swojej interpretacji i emocji do finalnego obrazka 

— mówi Marissa.


Mimo młodego wieku ma na swoim koncie już wiele sukcesów songwriterskich. Jej utwory z serii filmu 365 Dni są ciągle słuchane na całym świecie, a utwory napisane dla Dody, Wersow, Oskara Cymsa czy Lexy Chaplin podbijały listy przebojów w stacjach radiowych oraz internecie. Można ją także usłyszeć w filmie “Akademia Pana Kleksa”, do którego napisała piosenkę “Niestraszne nam Wilki”.

Marissa to wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka oraz członkini grupy producenckiej Hotel Torino. W 2022 roku dała się poznać światowej publiczności za sprawą piosenek napisanych do streamingowego blockbustera. Jej polskojęzyczny singiel “Wczoraj”okazał się TikTokowym hitem. Obecnie skupia się na pracy songwriterskiej i producenckiej dla innych artystów.

blank