MIKE DEMERO & ALOE BLACC – Night In Paris (remix by MARVICK)

Polski twórca debiutuje oficjalnym remixem dla Aloe Blacc, którego światowa premiera odbyła się pod koniec minionego roku. Dystrybucją zajmuje się światowy oddział Warner Music Group.

Aloe Blacc – twórca hitów „I Need a Dollar” czy „Wake Me Up” z Aviciim – połączył w ostatnim czasie siły z sensacją muzycznego TikToka. Mike Demero, bo o nim mowa, wydał właśnie z amerykańskim artystą utwór „Night in Paris”, który zdążył już stać się hitem m.in. w Kanadzie i Francji, gdzie podbił radiowe listy przebojów oraz serwisy streamingowe.

Teraz do grona artystów, których zauważył Aloe Blacc, dołączył Marvick – ukrywający swoją tożsamość pod kapturem żółtej bluzy producent z Polski.
Jego remix „Night in Paris” spodobał się międzynarodowej sławy wokaliście tak bardzo, że postawił on na wydanie tej wersji jako pełnoprawnego utworu!

Interpretacja Marvicka idealnie oddaje klimat oryginalnego utworu, dodając mu jednocześnie swoje unikalne, euforyczne brzmienie, dzięki zapadającej w pamięć melodii, która zaczyna właśnie królować na parkietach klubów na całym świecie.

Tym sposobem Marvick dołącza do elitarnego grona artystów (Avicii, David Guetta, Zedd, Purple Disco Machine), których nazwisko oficjalnie pojawiło się w tytule pojedynczej piosenki obok twórcy Aloe Blacc.