Na ostatniej prostej przed premierą „Virgin”, Lorde publikuje nowy singiel

Źródło: Universal Music Polska

„Hammer” towarzyszy teledysk wyreżyserowany przez Renell Medrano.

Na tydzień przed premierą swojego czwartego albumu „Virgin” Lorde dzieli się ze słuchaczami nowym utworem. „Hammer” jest już dostępny na platformach streamingowych.

Lorde – Hammer

Listen to Hammer by Lorde.

Czytaj więcej

Producentami „Hammer” są Lorde i Jim-E-Stack. Piosenka otwiera nowy album i nadaje mu ton – artystka z Nowej Zelandii postawiła na rozbudowany dźwiękowo materiał, a także mocne i bezkompromisowe teksty. „Hammer” to bezpośredni następca singla „Man of the Year”, który zadebiutował w Top 10 globalnej listy najpopularniejszych utworów w streamingu.
Nowej piosence towarzyszy zrealizowany w Londynie przez Renell Medrano teledysk, będący pierwszą współpracą Lorde z uznaną fotografką, autorką m.in. okładkowego zdjęcia albumu „Mr. Morale & The Big Steppers”.
Premierze „Virgin” będzie towarzyszyła światowa trasa koncertowa „Ultrasound”, w ramach której artystka dotrze także do Polski. 6 grudnia Lorde wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie.

Zamów album:

Muzyka.sklep.pl - LORDE

Muzyka.sklep.pl – LORDE

LORDE – LORDE

Czytaj więcej

„Virgin” – lista utworów:

1. Hammer
2. What Was That
3. Shapeshifter
4. Man Of The Year
5. Favourite Daughter
6. Current Affairs
7. Clearblue
8. GRWM
9. Broken Glass
10. If She Could See Me Now
11. David
blank