Nowy singiel Jurki to idealny towarzysz dla wszystkich zakochanych!

Głos Artystki pełen pasji i zmysłowości sprawia, że słuchacz czuje się przeniknięty tą samą endorfiną, o której mowa w tekście.

“Endorfina” to utwór, który w doskonały sposób oddaje emocje i uczucia towarzyszące zakochaniu. Piosenka jest pełna energii, która idealnie odzwierciedla wyzwalającą się w nas endorfinę w momencie, gdy jesteśmy zakochani.

Wyraziste linie melodyczne i harmonie dopasowane do nastroju piosenki tworzą atmosferę euforii, która przenosi słuchacza w magiczny świat tańca i zabawy. „Endorfina” to jak magiczny eliksir, który rozpala nasze serca i umysły, sprawiając, że czujemy się lekko i szczęśliwie – dodaje Artystka.

Jurka z muzyką związana jest od najmłodszych lat. Jest absolwentką Akademii Muzycznej i ma za sobą mnóstwo koncertów na deskach scen w wielu miastach Polski, gdzie grała supporty. Na swoim koncie ma udział w wielu muzycznych projektach m.in. śpiew w chórkach u lidera Najlepszego Przekazu w Mieście – Adamo Rudnika czy gościnne nagranie singla Dj Sofi, którego można było obejrzeć i posłuchać w telewizji 4funDance. Listopad 2022 roku to przełomowy czas w działaniach muzycznych wokalistki. Wygrała konkurs StartUp Music organizowany przez radio SuperNova, którego jurorem był Michał Wiśniewski lider grupy Ich Troje. Nagrodą w tym konkursie było nagranie piosenki i teledysku pt. „Niekochani” razem z artystą. Utwór przez klika tygodni utrzymywał się na wysokich pozycjach listy przebojów „Super13” w radiu SuperNova. Muzyka dla Jurki jest jak oddech bez którego nie może żyć.

Wokalistka w przyszłości planuje wydać płytę, na której znajdą się utwory w klimacie klubowym i pop dance’owym. Swoją płytą Jurka będzie chciała przekazać słuchaczom jak najwięcej energii i mnóstwa emocji. Obecnie jednak skupia się na pracy nad dwoma kolejnymi singlami.

Paulina Jurczak z wykształcenia jest nauczycielką muzyki, choć na co dzień nie pracuje w tym zawodzie. Pomimo tego muzyka towarzyszy Artystce każdego dnia, jest jej największym hobby od dziecka i w niej czuje się spełniona. Poza muzyką uwielbia także jazdę na łyżwach.