Purple Disco Machine powraca z nowym singlem i ogłasza trasę koncertową!

Źródło: Sony Music Entertainment Poland

Purple Disco Machine, ÁSDÍS – Beat Of Your Heart

Listen to Beat Of Your Heart by Purple Disco Machine, ÁSDÍS.

Czytaj więcej

Uznany DJ i producent Purple Disco Machine powraca z nowym singlem! Jego najnowszy utwór „Beat of Your Heart” to współpraca z islandzką artystką ÁSDÍS. Artysta zapowiedział właśnie trasę koncertową, w ramach której odwiedzi Polskę.
„Beat of Your Heart” łączy charakterystyczne dla Purple Disco Machine brzmienie disco z magnetycznym wokalem ÁSDÍS. To pełen energii kawałek naładowany chwytliwymi melodiami. Towarzyszący premierze teledysk został wyreżyserowany przez NDVD i przeplata często dostrzegane na parkiecie miłość, wolność i fantazję.
Purple Disco Machine komentuje: 

ÁSDÍS przysłała mi wokale i od razu zakochałem się w jej głosie. Chciałem wydać ten utwór jako singiel. Później nagraliśmy go razem ponownie w moim studiu w Dreźnie, to było naprawdę świetne.

Nadchodząca trasa koncertowa PDM Paradise liczyć będzie 13 koncertów – obejmie także dwa polskie miasta. W czwartek 24 października Purple Disco Machine wystąpi w warszawskiej Progresji, a następnego dnia odwiedzi Kraków (Studio). Bilety wejdą do sprzedaży we wtorek 30 stycznia (https://www.ebilet.pl/muzyka/elektro-techno/purple-disco-machine).
„Beat of Your Heart” jest następcą „Something On My Mind” we współpracy z brytyjskimi artystami Dukiem Dumontem i Nothing But Thieves. Utwór zgromadził dotąd ponad 20 milionów odtworzeń i otrzymał ogromne wsparcie ze strony radia. Niedawno artysta podzielił się także genialnym remiksem utworu The Rolling Stones – „Mess It Up”.
Purple Disco Machine jest już filarem współczesnego świata disco – dotąd zdobył ponad miliard streamów. Niedawna współpraca z Kungsem „Substitution” stała się ogromnym hitem w całej Europie. Do jego największych przebojów należą „Hypnotized”, „Fireworks”, „Dopamine” oraz „In The Dark”. Jest także ulubieńcem światowych DJ-ów, co potwierdza jego pozycja najlepiej sprzedającego się artysty Beatport wszech czasów z „Body Funk”, „Dished (Male Stripper)”, „Playbox” czy „Devil In Me” w katalogu. Zdobywca nagrody Grammy (za remiks utworu „About Damn Time” Lizzo) odniósł ogromny sukces dzięki remiksom dla Dua Lipy, Marka Ronsona, Foals, Calvina Harrisa, Sir Eltona Johna i Britney Spears, Lady Gagi i Ariany Grande czy Diplo i SIDEPIECE. Wielokrotnie udowodnił, że jego wpływ na światową scenę dance odczują także i przyszłe pokolenia.
blank