Ray Dalton z dumą prezentuje „ALL WE GOT”

Źródło: Sony Music Entertainment Poland

Ray Dalton – ALL WE GOT

Listen to ALL WE GOT by Ray Dalton.

Czytaj więcej

Nie jest łatwo odkryć siebie na nowo, kiedy ma się 1. miejsce na liście Billboardu, dwie nominacje do nagrody Grammy, prawie 8 milionów słuchaczy na Spotify i niecałe 2,5 miliarda odtworzeń na koncie, jednak Ray Dalton nie ma sobie równych – udało mu się to z najnowszym singlem.

Po ostatnich kilku latach pełnych wyzwań i kryzysów, poczułem potrzebę uzupełnienia zapasów paliwa: chciałem napisać piosenkę, która zbliży nas do siebie i da nam mnóstwo siły na Nowy Rok. «ALL WE GOT» zdecydowanie zawiera podnoszący na duchu taneczny element; jednocześnie jest kolejnym krokiem w stronę brzmienia, które zawsze chciałem stworzyć. W pewnym sensie podsumowuje moje ostatnie wydawnictwa w jednej piosence.

IT AIN’T THE TIME TO BE ALONE – SO BLOW A KISS, DON’T LET IT GO
LOVE IS ALL WE GOT SO COME ON, FILL YOUR CUP: IT AIN’T FADING OUT
Ray powrócił dokładnie tam, gdzie jest od czasu wydania diamentowego „Can’t Hold Us” z Macklemorem i Ryanem Lewisem: na listy przebojów. Po takich hitach, jak platynowy utwór „In My Bones” i złote „Call It Love” z Felixem Jaehnem czy „Manila” z Alvaro Solerem, najnowszy singiel stanowi kolejne potwierdzenie tego, co dobrze już wiemy – Ray ma niezaprzeczalny talent do tworzenia utworów, które poruszają ludzi.

Wierzę, że muzyka pomaga nam przetwarzać to, co dzieje się w życiu. Piosenki mogą być narzędziem do stawiania kroków po trudnych chwilach, celebrowania wspaniałych chwil lub ładowania akumulatorów. Oczywiście zawsze chcesz, aby twoje piosenki wypadły najlepiej, jak potrafią, ale ostatecznie w «ALL WE GOT» chodzi to samo, o co chodziło we wszystkich moich wydawnictwach: im bardziej poruszają serca, tym jestem szczęśliwszy.

Ray Dalton pragnie wydać w tym roku swój pierwszy album studyjny. Ma też nadzieję, że jeszcze raz przeanalizujemy nasze bucket listy. Soul Man z Seattle ma absolutną rację:
DON’T LET IT GO – LOVE IS ALL WE GOT.
blank