RIIZE są gotowi na podbój świata z singlem „Love 119”

Źródło: Sony Music Entertainment Poland

RIIZE – Love 119

Listen to Love 119 by RIIZE.

Czytaj więcej

Debiutanci nowej generacji – RIIZE – z dumą prezentują długo wyczekiwany singiel „Love 119”!
Ta marzycielska popowa piosenka wypełniona jest słodkimi riffami fortepianu i imponującym wokalem. Chłopaki śpiewają o pierwszej miłości, porównując ją do sytuacji awaryjnej – tytułowy 119 to koreański numer alarmowy. Choreografią zajęli się SHOTARO i WONBIN.

„Love 119” to kolejny po „Talk Saxy”, „Get A Guitar” i „Memories” singiel grupy, który uzupełnia ich kolekcję naładowanych emocjami popowych piosenek. Muzyka RIIZE poruszyła już serca publiczności na całym świecie.
RIIZE zadebiutowali we wrześniu ubiegłego roku. Od tamtej pory wspinają się na szczyt – grupa zajęła 1. miejsce na liście najpopularniejszych utworów iTunes w 7 regionach i dotarła do Top 10 w 20 regionach świata. 2023 rok zakończyli ekscytującym ogłoszeniem objęcia funkcji ambasadorów marki Louis Vuitton, wieloma nagrodami (Nowy Artysta Roku na Melon Music Awards 2023 i Debiutant Roku na Seoul Music Awards), a także honorowym miejscem w podsumowaniach roku Billboard, Grammy.com, NME i nie tylko. Bez wątpienia warto mieć na nich oko!

RIIZE skupiają się na autentyczności – mają głęboką więź ze swoją (stale rosnącą) rzeszą fanów i ochoczo dzielą się skromnymi chwilami początku swojej podróży. Nazwa grupy łączy w sobie dwa słowa – „rise” symbolizujące rozwój oraz „realize” oznaczające ich osiągnięcia. Zespół nie tylko rozwija się artystycznie, ale i spełnia swoje najskrytsze marzenia. Każdy z członków zespołu jest utalentowany oraz zabójczo przystojny – mają mnóstwo atrybutów, które wyróżniają ich na K-popowej scenie.
RIIZE to najnowsza grupa SM Entertainment, która powstała około trzy lata po debiucie żeńskiej grupy aespa i ponad siedem lat po sukcesie męskiej grupy NCT. Obie osiągnęły światowy sukces.