Sadowsky i Andrzej Krzywy w nowym świątecznym hicie!

„Gdy idą święta” – witamy najpiękniejszy czas w roku!

Najnowszy singiel Sadowsky’ego przenosi nas wszystkich w magiczny, pełen zagadek świąteczny czas. Tym razem Robert Sadowski, znany kompozytor, autor tekstów producent muzyczny, zaprosił do współpracy wyjątkowego artystę – Andrzeja Krzywego, wokalistę zespołu De Mono.

„Gdy idą Święta” to muzyczna przygoda, która każdego wprowadzi w ten fantastyczny, świąteczny klimat! Utwór opowiada o grudniowych, magicznych dniach, na które czekamy przez cały rok. Każdy słuchacz z pewnością odnajdzie w tej piosence kawałek siebie. Może warto w tym czasie się na chwilę zatrzymać, podać komuś rękę na zgodę, a z pewnością warto powiedzieć drugiej osobie „Kocham Cię”. Z pewnością każdy z nas podczas świąt pomyśli też o tych, których już nie ma razem z nami.

Andrzej Krzywy feat. Sadowsky – Gdy idą święta

Niezwykle optymistyczny utwór namawia do tego, aby cieszyć się długo wyczekiwanym czasem. To już dziś przychodzi szczęście! Prawdziwa moc rozświetlonego, świątecznego świata! Wsłuchajmy się w ten melodyjny przebój ubrany w taneczny rytm: Gdy idą Święta – dziś na to czekam!