SKOLIM – To jest To!

Bez rozgłosu ogłaszany jako polski władca latynoskich rytmów, Skolim zaserwował publiczności swój najnowszy utwór zatytułowany „To jest to”. Podobnie jak poprzednie kompozycje (jak np. „Twój doskonały obraz” czy „Proszę, nie dzwoń do mnie”), błyskawicznie zdobył on uznanie sieci – w niecałe 24 godziny od premiery, liczba odsłon przekroczyła milion.

Skolim (słuchaj!) pojawił się jako jedna z gwiazd Sylwestrowej Gali Przebojów w Chorzowie, rozgrzewając publiczność i widzów Polsatu przebojami „Twój doskonały obraz” i „Proszę, nie dzwoń do mnie”. Pojawiły się również niepotwierdzone doniesienia, że polski monarcha latynoskich dźwięków jest rozważany jako uczestnik nadchodzącej wiosennej edycji programu „Taniec z Gwiazdami”.

Skolim – To jest to

Kim jest ta piękność u boku Skolima?

Teledysk został nakręcony w Chicago w Stanach Zjednoczonych przez zespół produkcyjny pod przewodnictwem Michała Jaworskiego z Variete Productions. Tradycyjnie uwagę fanów przyciągnęła urocza postać towarzysząca Skolimowi. Tym razem w tej roli pojawiła się Milena Grzywacz, wokalistka zespołu Szpilki, który niedawno wydał utwór „Spacer z pieskiem” (sprawdź!).

„Nowość wkracza, kochani. Oddaję wam moje serce, zróbcie to dla mnie” – zachęcał Skolim przed premierą „To jest to”.

Źródło: materiały prasowe