Stan Zapalny zostanie „Tylko na moment”? Zdecydowanie nie! 

Stan Zapalny zapowiada swoją EP-kę pt. „Moje momenty”, której premiera już w ten piątek! A jako przedsmak prezentuje singiel „Tylko na moment”!

Zanim jednak nastanie piątek (5 stycznia 2024 r.), już dziś w serwisach streamingowych pojawił się singiel promujący to wydawnictwo.

https://magicrecords.lnk.to/Tylkonamoment

Współautorami utworu „Tylko na moment” są Carla Fernandes, Damian Skoczyk, Piotr Zborowski, Dominic Buczkowski-Wojtaszek oraz Patryk Kumór, czyli znany kompozytorsko-producencki team Hotel Torino.

„Moje momenty” Stana Zapalnego to gatunkowy pop w jego pełnej odsłonie. To zapis doświadczeń z podróży – w tym także tych metaforycznych – z ostatniego roku (2023). Każda z sześciu piosenek opowiada inną, przeżytą przez Stana historię i towarzyszące jej emocje. Niektóre numery mogą wydać Wam się nieco bardziej nostalgiczne niż wcześniejsze produkcje… i słusznie. Miniony rok był dla artysty pełen wyzwań i doświadczeń, co znalazło swoje odzwierciedlenie w jego najnowszej EP-ce. „Moje momenty” w serwisach cyfrowych już w piątek, 5.01.2024!