The Gardener & The Tree prezentują nowy singiel

Źródło: Universal Music Polska
01/29/24

The Gardener & The Tree prezentują nowy singiel

W sieci pojawiła się nowa piosenka The Gardener & The Tree. Utwór „can’t get my head around you” to pierwszy singiel zapowiadający nadchodzącą EP-kę „Silver Linin”. Grupa wystąpi w tym roku w Polsce.

– Jesteśmy podekscytowani, że możemy podzielić się z wami nową piosenką. „can’t get my head around you” to dla nas otwarcie owocnego, wypełnionego nową muzyką roku. Nie zamierzamy jednak tłumaczyć wam, o czym opowiada nasz nowy utwór. Wolimy, byście delektowali się nim i pozwolili mu rozwijać się w waszych głowach samodzielnie. Pozwólcie swoim umysłom wędrować i odnaleźć prawdziwe znaczenie tej piosenki. Przyłączcie się do nas i podróżujmy razem, odkrywając piękno niepewności – zachęcają członkowie grupy.

The Gardener & The Tree szykują się do trasy koncertowej, podczas której fani usłyszą nowy materiał, zobaczą nowy skład formacji i poczują mnóstwo dobrych wibracji bijących od grupy. W ramach zaplanowanej na ten rok trasy po Europie formacja odwiedzi także Polskę. 19 lutego The Gardener & The Tree zagrają w warszawskiej Hyrozagadce.

Zespół zgromadził dotychczas ponad 85 mln streamów, zdobył także podwójną platynę i pięć złotych płyt, cementując swoją mocną pozycję na szwajcarskiej scenie. The Gardener & The Tree dają swojej publiczności inspirujące poczucie wspólnoty, pozwalając fanom, by tańcząc do ich niepowtarzalnych folkowo-popowych melodii odpływając w słodką melancholię autobiograficznych ballad czuli się niejako członkami zespołu. Wyjątkowy wokal Manuela Feldera dotyka serc, rezonując ze słuchaczami w każdym wieku.

blank