The Killers zagrają debiut po raz pierwszy w całości

Źródło: Universal Music Polska
01/24/24

The Killers zagrają debiut po raz pierwszy w całości

Grupa dowodzona przez Brandona Flowersa uczci w ten sposób 20. rocznicę wydania „Hot Fuss”. Utwory z kultowego debiutu zabrzmią podczas rezydencji The Killers w ich rodzinnym Las Vegas.

Wszystkie koncerty odbędą się od 14 do 30 sierpnia w The Colosseum w Caesars Palace. Sprzedaż biletów rusza 27 stycznia.

Wydany w czerwcu 2004 album „Hot Fuss” przyniósł takie hity jak „Mr. Brightside”, „Somebody Told Me”, „All These Things That I’ve Done” czy „Smile Like You Mean It”. 

Niedawno piosenka „Mr. Brightside” po raz kolejny wróciła na wiralowe playlisty, a to za sprawą filmu „Saltburn”. Według danych firmy Slingo, przebój The Killers zaliczył największy skok w wyszukiwaniach po premierze dzieła. „Mr. Brightside” słyszymy w scenie, w której Felix i Ollie wyruszają na wycieczkę. Cel podróży niekoniecznie przypada do gustu Olliemu…

Polecamy także:

W grudniu 2023 ukazała się kompilacja największych hitów The Killers „Rebel Diamonds” – poza premierowym „Spirit”, na album trafiło 19 wielkich przebojów z przekroju całej dyskografii.

Jeśli boomerzy dali masom „Don’t Stop Believin’”, do millenialsów należy „Mr. Brightside”

-„The New York Times”

blank