Tiësto remiksuje hit z Indii. Posłuchaj nowej wersji „Softly” Karana Aujli

Źródło: warnermusic.pl

Pendżabska sensacja, Karan Aujla, przedstawia oficjalny remiks swojego przeboju „Softly” autorstwa nagrodzonego Grammy DJ-a i producenta Tiësto.

Pendżabska sensacja, Karan Aujla, przedstawia oficjalny remiks swojego przeboju „Softly” autorstwa nagrodzonego Grammy DJ-a i producenta Tiësto.

Karan Aujla – Softly (Tiësto Remix) – playlist by KARAN AUJLA | Spotify

Karan Aujla – Softly (Tiësto Remix) · Playlist · 121 songs · 21.4K likes

Remiks miał premierę na Etihad Park, podczas pierwszego, powyścigowego koncertu, który zwieńczył tegoroczne Grand Prix Abu Zabi, gdzie zgromadziło się ponad 20 000 osób.
Tiësto jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i uznanych postaci na scenie muzyki tanecznej. Z bogatym dorobkiem, trafił na wiele list przebojów Billboardu i zdobył trzy nominacje do Grammy. Warto wspomnieć, że jego remiks utworu „All Of Me (Tiësto’s Birthday Treatment Remix)” Johna Legenda zdobył nagrodę dla najlepszego remiksu nagrania nieklasycznego podczas rozdania Grammy w 2015 roku.
 

Natknąłem się na ten popularny w Indiach utwór i musiałem stworzyć swoją wersję do moich setów. Kiedy Karan pojawił się na moim ostatnim koncercie w Abu Zabi, zaprosiłem go na scenę na specjalny występ niespodziankę. To było absolutnie epickie. Widząc, jak bardzo fani pokochali naszą współpracę, wiedzieliśmy, że musimy to zrobić oficjalnie ​

– opowiada Tiësto. 

To zaszczyt, że Tiësto zremiksował „Softly” i zrobił to, co robi najlepiej. Mam nadzieję, że moi fani będą nadal tworzyć wspomnienia z tym singlem i cieszyć się nim w zupełnie nowy sposób

– dodaje Karan.

„Softly” to główny singiel z drugiego albumu Karana Aujli pt. „Making Memories”. Jeden z największych gwiazdorów Bollywood, Vicky Kaushal, udostępnił na Instagramie wideo, na którym tańczy do tego utworu, sprawiając, że numer stał się viralem.
Karan Aujla został pierwszym indyjskim artystą, który znalazł się na globalnej playliście Apple New Music Daily. Udzielił też  ekskluzywnego wywiadu w programie Zane’a Lowe’a, gdy „Making Memories” zadebiutował na 3. miejscu zestawienia Spotify Global Top Album oraz trafił na 1. miejsce Apple Music w Indiach i Kanadzie.
Album „Making Memories” przekroczył już 300 milionów streamów, co oznacza nową erę muzyki pendżabskiej. Karan Aujla perfekcyjnie łączy zachodnie inspiracje i tradycję języka pendżabskiego.