U Magdy Drejki „Jest okej”. Nawet bardzo!

Źródło: Sony Music Entertainment Poland

Po sukcesie debiutanckiego singla Magda Drejka nie zwalnia tempa. „List” podbił serca wielu odbiorców, a najpopularniejsza kreacja Magdy ze wspomnianym singlem przekroczyła już pół miliona odsłon na TT!
Niepozorna 18-latka z Tczewa zdecydowanie ma to coś. Jej naturalność, wrażliwość i bliski kontakt z obserwatorami, sprawiają, że generacja Z nie tylko się z nią utożsamia, ale Magda jest jej integralną częścią
„Jest okej” to kolejna propozycja zapadającą w pamięć melodią i kojącym głosem Magdy, choć tym razem dużo mniej w nim melancholii.

Cieszę się, że po poprzednich, bardziej melancholijnych singlach wydaję piosenkę, która niesie pozytywny i optymistyczny przekaz. Super wspominam współpracę z Jeremim Sikorskim, Kevinem Mglejem i Andrzejem Jaworskim i mam nadzieję, że piosenka pozwoli Wam się odstresować i złapać mindset, że jest okej tak jak jest <33

mówi Artystka.

Singlowi towarzyszy dynamiczny, elektryzujący klip w reżyserii Dawida Zięby, z emulacją starej kliszy aby zachować klimat teledysku do debiutanckiego singla Magdy „List”, nakręconego w estetyce retro.
blank