Victor Ray zaprezentował nowy singiel „Comfortable”

Źródło: Universal Music Polska
01/15/24

Victor Ray zaprezentował nowy singiel „Comfortable”

Artysta spełnił wielotygodniowe prośby fanów.

„Comfortable” to nowy singiel wschodzącej supergwiazdy Victora Raya. Piosenka jest pierwszym wydawnictwem artysty od wrześniowej premiery EP-ki „i felt.”. Nowy utwór już przed premierą cieszył się dużą popularnością wśród fanów artysty. Po tym jak w grudniu Victor udostępnił na Instagramie fragment teledysku, jego profil w ciągu tygodnia zyskał 250 tys. nowych obserwujących. Obecnie na wszystkich kanałach artystę obserwuje ponad 4,2 mln osób, a jego twórczość zgromadziła już ponad miliard wyświetleń w mediach społecznościowych.

Fani przez długie tygodnie domagali się od Victora opublikowania całego utworu i teraz artysta spełnił ich prośby. Premiera zbiegła się z ogłoszeniem podpisania przez artystę kontraktu z będącą częścią Universalu wytwórnią Decca Records.

Piosenka, w której na pierwszy plan wysuwa się hipnotyzujący wokal Victora łączy w sobie elementy soulu, R&B i popu, udowadniając kolejny raz, że artysta ma umiejętność pisania przejmujących tekstów, a jednocześnie opisywania uniwersalnych sytuacji.

– To utwór o tym, jak znaleźć spokój w niefortunnych okolicznościach. Czasami znajdujemy się w toksycznych sytuacjach i środowiskach, ale mimo to czujemy się w nich komfortowo. Zdarza się, że wręcz aktywnie ich szukamy – mówi o „Comfortable” Ray.

Artysta rozpoczyna w marcu trasę koncertową. W jego kalendarzu wkrótce będą się pojawiały daty kolejnych występów. 2024 r. zdecydowanie może być rokiem Victora Raya.

blank