Zosia Wójcik wraca na scenę „The Voice Kids”. Zwyciężczni poprzedniej edycji prezentuje singiel „Szepty”

Źródło: Warner Music Poland

Podczas wielkiego finału „The Voice Kids” na scenie ponownie pojawiła się Zosia Wójcik. Zeszłoroczna zwyciężczyni programu zaprezentowała na żywo swój premierowy utwór „Szepty”, dostarczając widzom jednego z najbardziej emocjonalnych momentów wieczoru. Subtelna i pełna wrażliwości kompozycja pokazuje nowy etap w muzycznej drodze młodej artystki.

Aby wyświetlić treść poprawnie zaakceptuj pliki cookies.