ATB łączy siły z Davidem Frankiem

Źródło: Universal Music Polska
02/02/24

ATB łączy siły z Davidem Frankiem

Nowy singiel artysty nadchodzi z impetem.

Wielokrotnie nagradzany muzyk, producent i DJ ATB podzielił się ze słuchaczami nową dawką elektronicznej muzyki tanecznej. Nagrany z udziałem producenta i wokalisty Davida Franka utwór „Take A Moment” oczaruje publiczność swoim młodzieńczym i podnoszącym na duchu brzmieniem. Tętniąca życiem piosenka przypomina stare, dobre czasy i te szczególne emocje, które zostają z nami na całe życie.

Wydany nakładem Virgin Records singiel z pewnością wywoła falę reakcji w branży muzycznej, podgrzewając tym samym atmosferę przed planowanym na ten rok nowym albumem ATB. Ukrywający się pod tym pseudonimem, mający na koncie ponad 1,5 mld streamów legendarny pionier elektronicznej muzyki tanecznej Andre Tanneberger jest gotowy na rozpoczęcie nowego etapu w swojej karierze.

Artysta, który ma na swoim koncie spektakularne osiągnięcia, konsekwentnie plasuje się na czołowych miejscach list przebojów w różnych zakątkach świata, znajdując się nieprzerwanie od ponad dwóch dekad w Top 100 DJ-ów magazynu „DJ Mag”. ATB stoi za takimi hitami jak „Your Love (9 PM)”, które było numerem 1 na US Dance Charts, czy „9 PM (Till I Come)” z samego szczytu UK Single Chart. Artysta ma na koncie ponad 60 złotych i platynowych płyt. W 2022 r. nominowano go do BRIT Award w kategorii Międzynarodowa piosenka roku.

Znakomicie odnajdujący się w „Take A Moment” David Frank nie jest anonimową postacią dla fanów elektronicznej muzyki tanecznej. Ten producent, songwriter i wokalista współpracował już m.in. z takimi gwiazdami jak Kygo, Alle Farben, Jeremy Camp czy Merk & Kremont. Po okresie spędzonym w grupie Little Dume artysta rozpoczął działalność artystyczną na własny rachunek i jest nazwiskiem, które zdecydowanie warto obserwować. „Take A Moment” zapowiada ekscytujący rok obu artystów. ATB udowadnia tym singlem, że jego utwory potrafią dostarczać fanom potężną dawkę energii, a popyt na jego muzykę pozostaje nienasycony.

blank