Don Toliver podbija listy przebojów z albumem „HARDSTONE PSYCHO”! Artysta wystąpi w Polsce 4 lipca na Open’er Festiwal

blank

Źródło: Warner Music Poland
06/17/24

Don Toliver podbija listy przebojów z albumem „HARDSTONE PSYCHO”! Artysta wystąpi w Polsce 4 lipca na Open’er Festiwal

Don Toliver z dumą prezentuje długo wyczekiwany album „HARDSTONE PSYCHO”. Album zadebiutował na pierwszym miejscu listy US Apple Music i zdobył ogromne uznanie fanów, którzy nazywają go „Albumem Roku”.

„HARDSTONE PSYCHO” zawiera współprace z takimi gwiazdami jak Travis Scott, Future & Metro Boomin, Kodak Black i wielu innych. Na albumie znajdują się m.in. single „ATTITUDE” (FEAT. CHARLIE WILSON & CASH COBAIN), „DEEP IN THE WATER” i „BANDIT”. Teledyski do tych utworów mają już ponad 15 milionów wyświetleń na oficjalnym kanale YouTube Don Tolivera. Wraz z premierą albumu pojawił się także oficjalny teledysk do utworu „BROTHER STONE” (FEAT. KODAK BLACK).

Don Toliver, znany również jako entuzjasta gier komputerowych, wprowadził nową grę wideo „Hardstone” w Fortnite. Gracze mogą wcielić się w członków gangów walczących o kontrolę nad Psycho Valley, słuchając utworów z nowego albumu.

Don Toliver świętuje premierę „HARDSTONE PSYCHO” szeregiem występów na żywo, w tym na wielu festiwalach w Europie i Wielkiej Brytanii, takich jak Rolling Loud Europe w Wiedniu i Wireless Festival w Londynie. Szczególnym wydarzeniem dla polskich fanów będzie występ Don Tolivera na Open’er Festival w Gdyni 4 lipca.

Don Toliver to wielokrotnie platynowy artysta, którego unikalny styl łączy hip-hop, R&B, pop i rock’n’roll. Jego wcześniejsze albumy „Donny Womack”, „Heaven Or Hell” oraz „Life of a DON” zdobyły szerokie uznanie i wysokie miejsca na listach przebojów.

„HARDSTONE PSYCHO” inauguruje nową, ekscytującą erę w twórczości Don Tolivera. To muzyczna podróż, która harmonijnie łączy elementy hip-hopu, R&B, popu i rock’n’rolla, oferując coś wyjątkowego dla każdego miłośnika jego muzyki.