Ewa Chodakowska: Aśka Krupa jest profesjonalna i bezkonfliktowa. Mamy zdrową relację zarówno na planie, jak i poza nim, więc trupów w szafie nie ma

Źródło: materiał na licencji: Newseria.pl
blank

Trenerka przekonuje, że docenia doświadczenie zawodowe Joanny Krupy i profesjonalizm, jakim wykazuje się ona na planie zdjęciowym. Ewa Chodakowska jest więc zadowolona z tego, że znów dane jest im razem pracować i wierzy, że ten duet ma potencjał. W programie „Razem odNowa” panie łączą siły, by pomóc parom odświeżyć swoją relację i spojrzeć na drugą osobę z takim zachwytem jak na pierwszej randce.

Chociażby z racji tego, że trenerka i była modelka pracują przy jednym projekcie, nie szczędzą sobie miłych słów i jednym głosem zapewniają, że współpraca układa im się znakomicie.

– Bardzo dobrze, Aśka jest profesjonalna, jest bezproblemowa, bezkonfliktowa. My spotkałyśmy się już wiele lat temu na planie jakiejś mniejszej produkcji, kliknęło wtedy, tak jest po dzień dzisiejszy, więc trupów w szafie nie ma – mówi agencji Newseria Lifestyle Ewa Chodakowska.

Format „Razem odNowa” znów połączył ich drogi zawodowe, ale jak podkreśla trenerka, mimo że pracują przy jednym programie, to rzadko spotykają się na planie. Czasem jednak muszą skonsultować pewne kwestie czy omówić szczegóły nagrań. Zazwyczaj robią to za pośrednictwem komunikatorów.

– Asi nie ma praktycznie w ogóle w Polsce, ja natomiast, jak Asia jest, to jestem w rozjazdach. Mamy bardzo napięte grafiki. Natomiast jesteśmy w kontakcie, wysyłamy sobie wiadomości głosowe, zwłaszcza wtedy, kiedy potrzebujemy siebie w danej sytuacji. Jest to kontakt bardzo fajny, koleżeński, otwarty, normalny, zwyczajny, nie dopisywałabym tutaj jakichś wielobarwnych kwiatków. Zdrowa relacja zarówno na planie, jak i poza planem – mówi trenerka fitness.

Premierowe odcinki programu „Razem odNowa” w TVN można oglądać w środy o godz. 21.35.