Hit „Kroplą Deszczu” w odświeżonej wersji

Źródło: Universal Music Polska
03/28/24

Hit „Kroplą Deszczu” w odświeżonej wersji

Duet producencki, Aldona Dąbrowska i Sławomir Sokołowski postanowili odświeżyć swój wielki przebój 

„Kroplą Deszczu” od 25 lat z powodzeniem gości na playlistach polskich rozgłośni radiowych, często plasując się w pierwszej setce najczęściej emitowanych utworów. Sławomir Sokołowski i Aldona Dąbrowska, twórcy i producenci tego kultowego przeboju, wyprodukowali jego opracowanie w nowym, świeżym brzmieniu. Klubowy charakter nagrania w połączeniu z gitarowym brzmieniem oraz fragment wykonywany przez autorkę tekstu Aldonę Dąbrowską (DONA) stanowi niezłą gratkę dla wszystkich fanów tego ponadczasowego hitu. 

Spółka autorska Sławomir Sokołowski i Aldona Dąbrowska począwszy od połowy lat 90. do dzisiaj, ma na swoim koncie wiele projektów, które odniosły duże sukcesy. Są to m.in. bijący rekordy popularności boysband JUST 5, objawienie pop-rocka przełomu lat 90-2000  Gabriel Fleszar, czy grający R&B  w połączeniu z rapem i popem, polski zespół w międzynarodowym składzie The Jet Set. 

Duet twórczo – producencki Sławomir Sokołowski i Aldona Dąbrowska stoi też za spektakularnymi sukcesami Michała Szpaka, współpracowali również m.in. z Marylą Rodowicz, Stachurskym, Alicją Bachledą – Curuś czy Tomaszem Karolakiem.