Myles Smith zapowiada debiutancką EP-kę i nowe daty europejskiej trasy!

Źródło: Sony Music Entertainment Poland

Przedsprzedaż dla klientów i osób zainteresowanych ofertą Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 28 lutego na LiveNation.pl o godz. 11:00
Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 29 lutego na LiveNation.pl o godz. 11:00
Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek, 1 marca na LiveNation.pl o godz. 11:00
Po wydaniu swojego utworu „River” i wyprzedanej trasie koncertowej w Wielkiej Brytanii, UE i Stanach Zjednoczonych, piosenkarz i autor tekstów oraz fenomen wśród miłośników niezależnego grania, Myles Smith, ogłosił, że jego debiutancka EP-ka „You Promised A Lifetime” ukaże się 29 marca wraz z serią koncertów w Wielkiej Brytanii i Europie. 
Urodzony w Luton Myles, grający na gitarze od dziewiątego roku życia, jest autorem popularnych utworów „Solo” i „My Home”. W ciągu ostatniego roku jego profil znacznie zyskał na popularności, ponieważ wydał on wiele oryginalnych utworów i wciągających coverów, łączących folk, americanę i pop. Jego oddani fani są bardzo widoczni w internecie – 100 milionów streamów jego utworów, ponad 569 tysięcy obserwujących na Instagramie, 5,7 miliona słuchaczy miesięcznie na Spotify i prawie 800 tysięcy obserwujących na TikTok. Co więcej, jego trasa koncertowa „The Not So Lonely” w Wielkiej Brytanii, UE i USA została całkowicie wyprzedana, czyniąc Mylesa jednym z najgorętszych nowych artystów wśród fanów, którzy potrafili wyśpiewać każde słowo podczas jego występu. 

Myles powiedział o swojej debiutanckiej EP-ce: „Ten tytuł reprezentuje głębokie, a zarazem neutralne stwierdzenie, które nabiera znaczenia z perspektywy osoby, która je czyta. Do stworzenia tego projektu wykorzystałem własne doświadczenia i opowieści ludzi wokół mnie, chociaż to historie i osobiste odczucia tych, którzy tego słuchają, naprawdę nadają tym utworom sens – w zależności również od tego, w jakim momencie swojego życia jest słuchacz i jakie emocje mu towarzyszą. Mam nadzieję, że da to ludziom przestrzeń do odblokowania swoich własnych myśli.” 
Co więcej, Myles ogłosił również serię wiosennych koncertów w Wielkiej Brytanii i UE. Bilety trafią do sprzedaży 1 marca.
Czerpiąc inspirację z muzyki, której słuchał jako dziecko, rozpoczął karierę muzyczną od śpiewania coverów takich wykonawców jak: Chris Martin, Mumford & Sons i Ed Sheeran, ale to jego interpretacja utworu „Sweater Weather” zespołu The Neighbourhood sprawiła, że wszystko ruszyło do przodu. Od tego czasu zgromadził ponad 90 milionów streamów swojej autorskiej twórczości, w szczególności dzięki samodzielnie wydanym utworom „Solo” i „My Home”. 

Myles ma wykształcenie akademickie, założył także firmę zajmującą się różnorodnością, równością i integracją, wspierającą instytucje edukacyjne, organizacje, kluby sportowe i firmy odnoszące światowe sukcesy we wdrażaniu świadomych zasad i antyrasistowskich rozwiązań. 
blank