Nowy singiel Stefski & Hutch „Selling Lies” ​

Źródło: Warner Music Poland
02/02/24

Nowy singiel Stefski & Hutch „Selling Lies” ​

Duet muzyczny Stefski & Hutch właśnie wypuścił swój najnowszy singiel zatytułowany „Selling Lies”. To prawdziwe odejście od utartych schematów, przywracające do życia ducha alternatywnego rocka, jakiego świat nie słyszał od lat 90.

Singiel „Sellings Lies” opowiada o zamieszaniu wynikającym z zalewu informacji i dezinformacji. Zespołowi udało się zdefiniować styl, w którym na pewno każdy usłyszy dużo inspiracji ze swoich ulubionych bandów. Brzmią przy tym świeżo, z oryginalnym głosem z przodu, tłustymi gitarami i mocnym groove’em.

Ludzkość, jak zwykle, stoi na krawędzi wojny i przemocy. Nawet państwa demokratyczne chwieją się w swoich posadach i niepokoją się coraz bardziej tym co nadchodzi. To czas kiedy artyści nie mogą pozostać na boku i muszą głosić swoje wartości. Dla Stefski & Hutch są to tolerancja, wolność i otwartość. W poszukiwaniu złotego środka, duet sformułował przez teksty swoich nowych piosenek teorie rewolucji równowagi, czyli poszukiwanie jakieś drogi do harmonii. Robią to za pomocą rasowego rocka alternatywnego ze szczyptą psychodelii.

Stefski & Hutch to zespół rockowy założony w 2016 roku przez urodzonego w Paryżu autora   warszawskiego gitarzystę, kompozytora i producenta. W kwietniu 2024 roku wydadzą nowy album zatytułowanym „Selling Lies”, który definiuje ich styl. Od indie po grunge, od klasycznego rocka po metal, poprzez hard-funk, britpop, prog i wiele innych. Ta wyjątkowa mieszanka to rockowe brzmienie roku 2024. W marcu odbędzie się premiera teledysku do singla „Selling Lies”, w kwietniu, przed albumem będą jeszcze dwa kolejne single, jeden wybrany specjalnie dla rynku niemieckiego, drugi dla rynku brytyjskiego.