Christopher, gwiazdor hitu Netfliksa „Piękne życie”, wraca z nowym singlem „One”

blank

Źródło: Warner Music Poland
04/26/24

Christopher, gwiazdor hitu Netfliksa „Piękne życie”, wraca z nowym singlem „One”

Tej wiosny Christopher w końcu powraca z nowym popowym hymnem „ONE”. Za produkcję nagrania odpowiada szwedzki duet Vargas & Lagola (Avicii, Axwell & Ingrosso, David Guetta, Galantis, Madonna) oraz Elias Kapari (Molly Sandén, Miriam Bryant).

W „ONE” chodzi o ludzi w twoim życiu –  twoich bliskich, rodziny i przyjaciół – tych, którzy są przy tobie, sprawiając, że Ty i podróż, którą odbywasz są tak prawdziwe i autentycznymi, jak to tylko możliwe. Czasami ludzie pojawiają się w Twoim życiu na sekundę lub dzień. Niektórzy zostają na całe życie. Patrząc z szerszej perspektywy, nie jest to kwestia czasu, ale pozytywnego wpływu, jaki wywieramy na siebie nawzajem. To jest właśnie wdzięczność i poczucie wspólnoty, które oznacza „ONE”
— wyjaśnia Christopher.

W 2023 roku serial „Piękne życie” był wielkim hitem.  Ogromny sukces i popularna ścieżka dźwiękowa sprawiły, że duński gwiazdor muzyki pop i odtwórca głównej, Christopher, wyprzedawał koncerty na całym świecie.

Wraz z wydaniem nowej muzyki w 2024 roku, Christopher powróci na trasę, występując w jeszcze większych salach i na festiwalach w wielu europejskich krajach. 

Minęło 14 lat i 3,5 miliarda streamów, odkąd Christopher rozpoczął swoją niezwykłą muzyczną podróż, która wciąż fascynuje. Zeszłego lata był gwiazdą hitowego filmu Netflixa „Piękne życie”, który był liderem wśród najchętniej oglądanych w ponad 72 krajach i światowym numerem 1 na Netfliksie w tygodniu premiery.

Dla duńskiego wokalisty była pierwsza główna rola, a ponadto Christopher napisał popularną oryginalną ścieżkę dźwiękową, która zgromadziła ponad 100 milionów streamów.

Christopher jest bez wątpienia jedną z największych duńskich gwiazd muzyki pop. Od debiutu w 2010 roku, każdy oficjalny singiel Christophera zdobył w Danii złoty lub platynowy status. Jest wielokrotnie nagradzanym artystą (m.in.  Danish Music Awards i dwa raz MTV EMA dla Najlepszego Duńskiego Artysty) i znakomicie sprzedający się w twórcą w Azji.