Jason Derulo wypuszcza hit za hitemPosłuchaj nowego przeboju „BUMPA”

blank

Źródło: Warner Music Poland
04/26/24

Jason Derulo wypuszcza hit za hitemPosłuchaj nowego przeboju „BUMPA”

Indyjski supergwiazdor, King, połączył siły z międzynarodowym pogromcą list przebojów, Jasonem Derulo, by stworzyć największy imprezowy hymn tego roku pt. „BUMPA”.

King zyskał sławę dzięki najczęściej streamowanej piosence w Indiach, „Maan Meri Jaan” oraz współpracy z Nickiem Jonasem. Jason Derulo znany jest natomiast  z takich hitów, jak „Jiggle”, „Swalla” i „Take You Dancing”. Razem postanowi wydać najbardziej elektryzujący imprezowy przebój roku.

„BUMPA” to zaraźliwa energia i dynamiczne taneczne ruchy Jasona Derulo wraz z charakterystycznym luzem i pewnością siebie Kinga, co razem przekłada się na najlepszy wakacyjny banger.

Nakręcony w Barcelonie teledysk przedstawia obydwu artystów i grupę utalentowanych tancerzy. Za choreografię odpowiada francuski duet, Les Twins, który wcześniej współpracował chociażby z Beyoncé i Jasonem Derulo. Z tym utworem będziecie tańczyć, jakby nie było jutra.

Współpraca z Jasonem nad „BUMPA” była niesamowitą podróżą do stworzenia globalnego tanecznego hitu z Indii. Jestem gotowy, aby zanurzyć się w niezbadanym terytorium ze swoimi świeżymi dźwiękami i muzyką, a „BUMPA” to dopiero początek. Mam nadzieję, że ten bangerowy utwór rozkręci każdą imprezę 

— skomentował King. 


„BUMPA” była niesamowitym doświadczeniem. King i Ico napisali tę piosenkę, łącząc nasze języki i style, aby klimat nagrania łączył słuchaczy na całym świecie. Z niecierpliwością czekam, aż Indie i reszta świata będą się bawić do naszej twórczości 

— dodaje Derulo.


Dzięki „BUMPA” King i Jason Derulo chcą porwać publiczność na całym świecie, obiecując niezapomniane taneczne doznania. Przygotuj się na groove największego letniego hymnu imprezowego roku.