Diamentowa Cyrko! Jej „Prywatny bal” porwał całą Polskę i stał się niekwestionowanym mega hitem 2023 roku

Źródło: Sony Music Entertainment Poland

Młoda debiutantka świętuje rocznicę wydania swojego wielkiego hitu „Prywatny bal” najwyższym wyróżnieniem w polskiej muzyce.

Cyrko to artystka, którą bez wątpienia można nazwać głosem młodego pokolenia. Była jedną z najczęściej słuchanych wokalistek 2023 roku za sprawą hitu „Prywatny bal”, którym bardzo szybko podbiła listy przebojów. Singiel znalazł się na 7. miejscu zestawienia Top utworów 2023 na platformie Spotify i zapewnił Cyrko debiut na najwyższych rotacjach radiowych.
Parę miesięcy później Cyrko zaprezentowała swoją pierwszą w życiu EPkę – „PRYWATNY BAL EP”. Wydawnictwo zawierało takie utwory, jak tytułowy „Prywatny bal”, „#mójbyły” i „Makijaż z Euforii” (pierwszy singiel po podpisaniu kontraktu z wytwórnią Sony). EPka łączy w sobie spójne brzmienie pop-rocka oraz emocjonalne teksty, opowiadające o romantycznych doświadczeniach artystki – miłościach, rozstaniach i kłótniach.
Teraz Cyrko może pochwalić się kolejnym wielkim sukcesem. Jej „Prywatny bal” zyskał status diamentowego singla, co udało jej się osiągnąć w zaledwie rok od daty premiery. To największe wyróżnienie w polskiej muzyce, którym może pochwalić się niewielkie grono artystów, zwłaszcza w tak młodym wieku.
Cyrko z pewnością nie raz zaskoczy jeszcze swoich fanów. Zdecydowanie warto mieć na nią oko, bo jej kariera dopiero się rozpędza!

blank