Myke Towers i Bad Bunny zaskakują nowym singlem „ADIVINO”

blank

Źródło: Warner Music Poland
04/26/24

Myke Towers i Bad Bunny zaskakują nowym singlem „ADIVINO”

Giganci latynoskiej muzyki, Myke Towers i Bad Bunny, łączą siły w nowym singlu „ADIVINO”, który ma szansę podbić światowe listy przebojów. Singel jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych i stanowi pierwszy zapowiedziany utwór z nadchodzącego albumu Myke’a.

„ADIVINO” to reggaetonowe arcydzieło, które zanurza słuchaczy w opowieść o wyzwaniach w relacji i bólu po rozstaniu. Dzięki innowacyjnemu podejściu do tworzenia muzyki, artyści na szczycie swoich karier definiują na nowo granice latynoskiej muzyki. Połączenie ich sił tworzy nowe standardy i zaznacza obecność na globalnych listach przebojów.

Premiera „ADIVINO” ma miejsce na niecały miesiąc przed rozpoczęciem europejskiej części trasy koncertowej „VIVE LA TUYA… NO LA MÍA”, która rozpocznie się 21 maja wyprzedanym koncertem w WiZink Center w Madrycie. Trasa obejmie 19 głównych miast Europy, w tym Barcelona, Mediolan, Amsterdam i Sewilla. 

Wcześniej w tym miesiącu Towers wydał „LA FALDA (Tiësto Remix)”, który szybko zdobył status dwukrotnej platyny według RIAA i zajmuje wysokie miejsca na listach przebojów w wielu krajach, z ponad 292 milionami odsłuchań na Spotify.

Myke Towers został również nominowany do czterech nagród na Latin American Music Awards 2024, w tym Piosenka Roku, Globalny Latynoski Utwór Roku, Najlepsza Piosenka – Urban i Najlepsza Współpraca – Urban za „LALA” i „Borracho y Loco” z Yandel.