Po świetnie przyjętych singlach z płyty „Ucieczki i powroty” BARANOVSKI prezentuje wyczekiwany klip do utworu „Rakieta”

blank

Źródło: Warner Music Poland
04/26/24

Po świetnie przyjętych singlach z płyty „Ucieczki i powroty” BARANOVSKI prezentuje wyczekiwany klip do utworu „Rakieta”

Baranovski przygotował niespodziankę dla swoich fanów. Teledysk do jednego z najbardziej popularnych singli z płyty „Ucieczki i Powroty” – „Rakieta” – jest już dostępny na YouTube!

„Rakieta” to utwór z albumu „Ucieczki i powroty”, który szybko zdobył serca słuchaczy swoją oryginalnością i chwytliwym rytmem. Teraz, dzięki dynamicznemu i kreatywnemu klipowi, fanom otwiera się zupełnie nowa perspektywa na tę piosenkę.

16 lutego 2024 roku miała premierę trzecia płyta BARANOVSKIEGO. „Ucieczki i powroty” to 10 premierowych piosenek skomponowanych, napisanych i wyprodukowanych przez jednego z najbardziej przebojowych autorów w polskiej muzyce pop ostatnich lat.

Album „Ucieczki i powroty” to okazja do przedstawienia mojej perspektywy postrzegania świata. To trzecie większe podsumowanie i szansa na skomentowanie otaczającej mnie rzeczywistości, opisanie przeżyć, a zarazem kolejne muzyczne poszukiwania. To płyta w połowie pisana i realizowana w samotności, a w połowie z pomocą dobrego kumpla i świetnego producenta – DrySkulla. W połowie zadziorna i buntownicza, a w drugiej łagodna i wyrozumiała. Podzielona na mrok i światło, nadzieję i rozczarowanie. Podzielona na ucieczki i powroty
— mówi o płycie ​BARANOVSKI.