Debiutancka EPka Mylesa Smitha już dostępna!

Źródło: Sony Music Entertainment Poland
Debiutancka EPka Mylesa Smitha już dostępna!

Debiutancka EPka Mylesa Smitha już dostępna!

Z ponad 135 milionami streamów na koncie Myles Smith, piosenkarz i autor tekstów oraz fenomenalny fenomen DIY, wydał dziś swoją debiutancką EPkę „You Promised Me A Lifetime”.

Myles Smith – You Promised A Lifetime

Listen to You Promised A Lifetime by Myles Smith.

Czytaj więcej

Urodzony w Luton Myles, od dziewiątego roku życia grający na gitarze, jest twórcą hitów streamingowych „Solo” i „My Home”. W ciągu ostatnich kilku miesięcy wywołał duże zainteresownie po tym, jak wypuścił szereg oryginalnych utworów i urzekających coverów, łączących folk, americanę i pop. Jego oddana baza fanów szybko się rozrosła:  135 milionów streamów, ponad 600 tys. obserwujących na Instagramie, 6,3 mln miesięcznie słuchaczy w Spotify i prawie 850 tys. obserwujących na TikToku.

Myles Smith - Solo (Official Music Video) - YouTube

Myles Smith – Solo (Official Music Video) – YouTube

Myles Smith – Solo (Official Music Video)Listen to ‘Solo’ here: https://MylesSmith.lnk.to/SoloAYBe the first to see me live: https://MylesSmith.lnk.to/SignUp…

Czytaj więcej

Myles tak powiedział o swojej debiutanckiej EPce: „Tytuł ten reprezentuje głębokie, a jednocześnie neutralne stwierdzenie, które zyskuje znaczenie z perspektywy osoby, która je czyta. Wykorzystałem w tych utworach historie własne i otaczających mnie osób. Tak naprawdę są to też historie i podróże tych, którzy mnie słuchają. Te piosenki ożywają, w zależności od tego, gdzie jesteś w życiu i co czujesz. Mam nadzieję, że moja muzyka da słuchaczom przestrzeń do odblokowania własnych przeżyć i znaczeń”.
Myles jest tuż po swojej pierwszej wyprzedanej trasie koncertowej po Wielkiej Brytanii, UE i USA, podczas której armia fanów śpiewała każde słowo i każdą piosenkę. Wiosną artysta przyjedzie do Polski. Już 27 maja zagra w warszawskiej Hydrozagadce. 
Bilety: https://www.ticketmaster.pl/event/myles-smith-the-slightly-less-lonely-tour-bilety/34899
blank