Enrique Iglesias kończy karierę albumem „Final (Vol. 2)”

Źródło: Sony Music Entertainment Poland

Król latynoskiego popu po raz kolejny zapisze się na kartach historii. Ostatni, długo wyczekiwany album studyjny „Final (Vol. 2)” stanowi innowacyjne połączenie gatunków, które bez wątpienia zachwyci miliony fanów.

FINAL (Vol.2)

Listen to content by Enrique Iglesias.

Czytaj więcej

„Final (Vol. 2)” to dwunasty album w karierze Enrique Iglesiasa. Artysta postanowił po raz ostatni zaprezentować światu swój talent do łączenia różnorodnych gatunków – 10-utworowy album zawiera elementy popu, cumbii, bachaty, ska, dembow i country.
Wśród współpracowników artysty znaleźli się Miranda Lambert, Maria Becerra, Yotuel, Belinda oraz El Alfa. Łącząc siły z talentami z różnych gatunków i kultur, Enrique Iglesias po raz kolejny daje świadectwo swojego wpływu na przemysł muzyczny. „Final (Vol. 2)” to jedyne w swoim rodzaju przeżycie!
Aktualnie aż trzy single z „Final (Vol. 2)” dominują na amerykańskich listach przebojów, gromadząc miliony odtworzeń i wyświetleń na platformach cyfrowych. „Así Es La Vida” już ósmy tydzień z rzędu pozostaje #1 na liście Tropical, dotarł na szczyty list przebojów także w Argentynie i Meksyku i od czasu wydania pozostaje jednym z najczęściej streamowanych utworów w Hiszpanii. Tymczasem według Mediabase „Fría” zajmuje 5. miejsce na liście przebojów muzyki latynoskiej, a „Space In My Heart” znalazł się w Top 25 Hot AC.
Album „Final (Vol. 1)” odniósł zasłużony sukces – nie tylko zdobył uznanie krytyków, ale i podbił serca fanów na całym świecie. Sukcesy Iglesiasa umocniły jego pozycję Króla Latynoskiego Popu.
W ciągu swojej kariery Iglesias nagrał przeboje m.in. z Whitney Houston, Lionelem Richiem, Juanem Luisem Guerrą i Romeo Santosem. Jest stałym bywalcem list przebojów – nie tylko ma na koncie osiem przebojów #1, ale i 28 hitów z Top 10 listy Tropical Airplay, 25 hitów #1 i 46 hitów z Top 10 listy Latin Pop Airplay oraz 32 hity #1 i 41 hitów z Top 10 listy Latin Airplay.
Od początku kariery jego płyty sprzedały się na całym świecie w ponad 180 milionach egzemplarzy. Wydał 11 albumów studyjnych oraz odbył 10 wyprzedanych tras koncertowych, występując przed 10 milionami fanów na całym świecie. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród, takich jak Grammy, Billboard Awards czy ASCAP.
Lista utworów „Final (Vol. 2)”: 1. ASÍ ES LA VIDA (feat. María Becerra) 2. Fría (feat. Yotuel) 3. Space in My Heart (feat. Miranda Lambert) 4. La Botella (feat. El Alfa) 5. Love and Pain 6. Me Voy Acostumbrando 7. Como Yo 8. Llórame Un Río (feat. Belinda) 9. Be Together 10. Espacio En Tu Corazón
blank