girl in red wydaje swój drugi album

Źródło: Sony Music Entertainment Poland

girl in red – I’M DOING IT AGAIN BABY!

Listen to I’M DOING IT AGAIN BABY! by girl in red.

Czytaj więcej

„I’m Back”, ogłasza girl in red! To tytuł jej najnowszego singla, który promuje album „I’M DOING IT AGAIN BABY!”. Artystka spędziła ostatnie kilka tygodni zapowiadając krążek za pomocą nowych singli.
Jak mówi girl in red, „«I’M DOING IT AAGIN BABY!» zawiera najbardziej zabawną muzykę, jaką do tej pory stworzyłam. Ten album to hit – ocieka pewnością siebie i stanowi ostateczny wyraz tego, kim dziś jestem”.
Aby uczcić premierę albumu, girl in red podzieliła się również zupełnie nowym teledyskiem do piosenki „I’m Back”. Wyreżyserowany przez Mię Barnes teledysk został zainspirowany filmami „Dźwięki muzyki (The Sound of Music)” i „Charlie (The Perks of Being a Wallflower)”. Nakręcono go na polach i wzgórzach kalifornijskiego Simi Valley.
Tracklista „I’M DOING IT AGAIN BABY!”:
1. I’m Back
2. DOING IT AGAIN BABY
3. Too Much
4. Phantom Pain
5. You Need Me Now?
6. A Night To Remember
7. Pick Me
8. Ugly Side
9. New Love
10. ★★★★★
To jednak nie wszystko. Artystka uczciła premierę albumu wystawą „THE HIGHLY REVIEWABLE EXHIBITION” w nowojorskim The Hole. girl in red połączyła siły z Richardem Øiestadem, aby stawić czoła wszystkiemu, z czym borykała się podczas tworzenia albumu.

Kiedy nagrywałam drugi album, pogłębiło się moje zainteresowanie sztuką współczesną. Byłam zafascynowana tym, jak pewnego dnia mogłam naprawdę uwierzyć w pewną piosenkę, aby następnego dnia całkiem ją odrzucić i w siebie zwątpić. Myślę, że to podświadomy proces u wielu artystów i twórców, którzy stworzyli już coś wspaniałego, więc teraz oczekuje się, że będą to kontynuować. Te rzeźby są odważne, ale i kruche – równoważą cienką linię całkowitego zniszczenia.

girl in red spędziła większość 2023 roku jako support Taylor Swift na trasie „The Eras Tour” oraz na własnej festiwalowej trasie. Wczoraj rozpoczęła trasę „GIRL IN RED: DONG IT AGAIN!” w Ameryce Północnej. W ramach supportu w poszczególnych miastach wystąpią Momma lub The Beaches.
Ku uciesze swoich fanów, girl in red jeszcze w tym roku wystąpi w kilku najbardziej kultowych miejscach w Europie, w tym w Warszawie 25 września 2024 na COS Torwar (https://www.livenation.pl/show/1474615/girl-in-red/warsaw/2024-09-25/pl).
Artystka znajdzie się także na nadchodzącej kompilacji A24 Music „Everyone’s Getting Involved: A Tribute to Talking Heads’ Stop Making Sense”, która jest hołdem dla ponownej premiery kultowego filmu koncertowego Jonathana Demme’a i 40. rocznicy soundtracku.
blank