Luna i Artur Orzech rozmawiają o Eurowizji (wywiad)

Źródło: Universal Music Polska
04/26/24

Luna i Artur Orzech rozmawiają o Eurowizji (wywiad)

Występ Luny na 68. Konkursie Piosenki Eurowizji zbliża się wielkimi krokami. Przed wyjazdem do Szwecji (Luna wylatuje już dziś, w piątek 26 kwietnia), artystka spotkała się z Arturem Orzechem, by opowiedzieć o drodze, jaką przeszła, aby rozwinąć skrzydła na eurowizyjnej scenie. Przypominamy, że półfinał z udziałem Luny odbędzie się 7 maja we wtorek, a wielki finał konkursu w Malmö zaplanowany jest na sobotę 11 maja.

Luna w rozmowie opowiedziała między innymi, jakie przesłanie kryje się za jej piosenką „The Tower”. Artur Orzech, najbardziej doświadczony komentator wśród wszystkich nadawców emitujących Eurowizję, miał także rady dla młodej artystki. Posłuchaj wywiadu tutaj:

Od piątku 26 kwietnia Luna będzie już w Szwecji. Możemy więc spodziewać się relacji prosto z Malmö oraz wielu aktywności związanych z Eurowizją – koniecznie śledźcie media społecznościowe artystki.

Luna w ramach przygotowań do Eurowizji udostępniła cover „Mon Amour” Slimane – francuskiej propozycji w tegorocznym konkursie Eurowizji:

W poniedziałek, 29 kwietnia, będzie można spędzić dzień z Luną w Malmö na antenie Radia ZET – zapraszamy do słuchania!

blank