ClockClock z nowym singlem „Love U Again”

Źródło: Universal Music Polska
03/25/24

ClockClock z nowym singlem „Love U Again”

Najnowszy singiel zespołu ClockClock zatytułowany „Love U Again” rozpoczyna się wrażliwym wyznaniem: „Jesteś jedynymi drzwiami, których nie mogę zamknąć”.

To słowa adresowane do ukochanej osoby, która nas opuściła, ale chcemy, by wiedziała, że zależy nam na tym, by wróciła. Refren „Love U Again” z jednej strony jest bardzo intymny, ale z drugiej potężny. „Jak moje serce może być żywe, skoro tak wiele razy je złamałaś?” – pyta Boki, wokalista ClockClock, niejako zapraszając do ciągłego łamania jego serca. W końcu lepiej czuć cokolwiek niż nic.

ClockClock demonstruje w piosence swoje umiejętności wokalne, korzystając z pełnego spektrum możliwości. „Kochałbym cię i kochałbym cię ponownie, mimo iż wiem, że nie możesz” – deklaruje w refrenie. Artysta jest gotów znieść ból kolejnego nieuniknionego pożegnania tylko po to, by później móc znów cieszyć się powitaniem.

Być może złamane serca potrzebują wieczności, by mogły się ponownie zagoić. Pozostają otwarte na powrót utraconej miłości – podobnie jak drzwi, które nie chcą się zamknąć. „Love U Again” to szczere pragnienie napisania tej samej historii miłosnej od nowa, nie poddając się.

blank