Knyszu i jego Barbie

Źródło: Warner Music Poland
03/27/24

Knyszu i jego Barbie

Aleksander Knysz, artysta multimedialny, raper, model, aktor i współtwórca artystycznej grupy Landsberg Familia, lepiej znany jako Knyszu przedstawia nowy singiel zatytułowany „BARBIE”

„BARBIE” jest oficjalną zapowiedzią nadchodzącej fali tracków, którymi Knyszu podbił lokalne podwórko.

Knyszu pierwsze kroki na scenie stawiał w 2021 roku. Od 2022 roku podjął się tworzenia własnych bitów, przez co udało mu się wypracować swój unikalny styl i charakterystyczne brzmienie dla jego twórczości. W 2021 roku wydał pierwszy album, a dwa lata później drugą płytę „Nigdy nie mów nigdy”. Jego teksty pełne są głębi oraz refleksji nad współczesnymi tematami.

Jako utalentowany raper i twórca muzyczny, Aleksander Knysz przyczynił się do licznych sukcesów grupy Landsberg Familia. Będąc członkiem kolektywu, Knysz nie tylko przyczynia się do artystycznej ekspresji grupy, ale także aktywnie angażuje się w inicjatywy społeczne i kulturalne, promując wartości wspólnoty i twórczej współpracy.

Knysz nie ogranicza się jedynie do muzyki. Jego wszechstronne zdolności artystyczne obejmują również świat modelingowy, gdzie współpracuje z Natalią Ślizowską, a jego obecność na największych modowych wydarzeniach w Berlinie, Łodzi i Gorzowie przyciąga uwagę swoim niepowtarzalnym stylem i charyzmą.

Jako aktor, Aleksander Knysz wyróżnia się zarówno w produkcjach teatralnych, jak i filmowych. Jego talent aktorski pozwala mu na wcielanie się w różnorodne role z głębią i autentycznością. Produkcje, w których zagrał to: „Pamiętniki z Wakacji”, „Kurierzy”, „Lombard, życie pod zastaw”, „Akademik”.