ThxSoMch: Gitara w tej piosence jest obłędna

Źródło: Warner Music Poland
03/27/24

ThxSoMch: Gitara w tej piosence jest obłędna

Słuchaj „that b*tch don’t even know my name…”Podtrzymując dobrą passę, rezydujący w Toronto, ThxSoMch wraca z nowym utworem „that b*tch don’t even kno my name…”. 

– Ta gitara w beacie mnie powaliła i wiedziałem, że muszę wokół niej zbudować całą piosenkę – opowiada ThxSoMch. – Tekst do refrenu od razu przyszedł mi do głowy i poruszył pewną strunę, czego wolałbym nie zagłębiać. Spokojnie, mogę jednak powiedzieć trzy rzeczy: Mam problemy z ego, gitara w tej piosence jest obłędna, a ta dziwka może teraz pozna moje imię.

„that b*tch don’t even know my name…” to drugi w tym roku singiel ThxSoMch. W grudniu ubiegłego roku artysta zaprezentował „When The Devil Speaks…” wraz z teledyskiem z ujęciami z pierwszej w historii trasy koncertowej Sleez World Tour. Niedawno zaprezentował również „LOST!”, współpracę z multiplatynowym, topowym producentem BNYX [Travis Scott, Lil Uzi Vert, Drake, Yeat], która spotkała się z powszechnym uznaniem krytyków. Rzadkością jest, by jeden artysta zdobywał pochwały zarówno od dziennikarza Complex („Magnetyczna mieszanka wściekłości i wysokooktanowej energii”), jak i „Revolver” („Numer przywołuje nawałnicę w stylu Limp Bizkit i Korn). Latem ThxSoMch wydał „Waste My Mind” i „Spiral”.

Ostatnie single ThxSoMch są następcą debiutanckiej EP-ki „Sleez” (2023). Z wydawnictwa pochodzi kultowy już  „SPIT IN MY FACE!”, który zgromadził blisko miliard odsłuchów, pokrył się platyną i znalazł się na liście Billboard Hot 100. Ostatnie single ThxSoMch są następcą debiutanckiej EP-ki „Sleez” (2023). Z wydawnictwa pochodzi kultowy już  „SPIT IN MY FACE!”, który zgromadził blisko miliard odsłuchów, pokrył się platyną i znalazł się na liście Billboard Hot 100.